Düşünceler Hakkında Bilmek diş eti kanaması abdesti bozar mı

Benim elan sağ dip dışımda bir çürük oluşmuştu ve ben de çuruğu temizletip dolgu yaptırdım

Kompetan hekim Yine bir diş hekimine gitmelisiniz. Durumun yeni baştan aynı sebepten dolaı olduğunu bilemeyiz. Dişiniz apse yapmış olabilir. Tavsiyem diş hekimine gitmenizdir.

Benim basimdan soyle bir hadise gecti. Gecen kamer sag zir disim agrimaya basladi. Dis hastanesine gittim beni sağlık muayenesi eden doktor disimin apse yaptigini soyledi ve disimi cekmedi ilaclar bitince gel hat tedavisi yapalim dedi köle tamam diyi koltuktan kalktim. İlaclari kullanmaya basladim fakat ilaclar tesir gostermedi. Köle ozel bir dis hastanesinde disi cektirdim.

18 yaşındaki Kızımı bir diş hastanesine götürdüm, Dişte iltahab ve damakta şalışverişlik vardı. İlhablı dişe kanal tedavisi uygulanmaz antibiyotik mi vereceksiniz dedim, yasak bir şey olmaz dedi, kanal tedavisine mirladı, 15dk. sonra kızım bağırıp ağlamaya mebdeladı, duyum yitimi evetğu halde iltihablı kesim uyuşmamış basıcı, azıcık elan devam etti ve palyatif dolgu ile kapatıp, bir endodontistin görmesi lüzumlu dedi.

Uzman hekim Bahsettiğiniz şikayetleriniz tedavisi sağlıksız mütebaki dişlerinizden kaynaklanabilir.Diş apsesi yüzdelik şustalıklik,ağrı,çaşama dokulara yansıkanat dertlar(boğaz ağrısı,kulak balkısı üzere) yapar.Daha aşkın geç kalmadan tedavinizi tamamlamanızı öneririm.

Çok çok müterakki boyutlarda lafıcı hasarlara münasebet olabilir ihtimal fakat sizde öyle bir gidişat gır konusu değil.

Bilirkişi hekim Iyi akıllıca teşhis ve düz otama uygulaması gerçekleştiriyor. Balkılarınız olabilir. doktorunuzun önerileri dışına çıkmayınız. Geçmiş olsun.

Kompetan doktor İyi günler, şöhretırım kök dişinden kastınız 20 yaş dişi (yani çenelerin en sonundaki 3. büyükazı dişiniz). Anladığım dereceıyla dişhekiminiz probleminin bu dişinizde olduğunu düşündüğü midein dişinizi çekmiş. Anlamadığım, dert esasta bu dişten kaynaklanmıyor muymuş da şimdi değişik bir dişinizi çekmeyi düşünüyor ya da sıkıntı olan dişiniz esasen 20 evetş dişiniz değil de henüz öndeki büyübudalaı dişlerinizden biri ve hekiminiz o dişin yalnızca bir kökünü çıkarttı, şimdi ise artan vesair kökünü çıkartmayı düşünüyor – imdi tamamı çekilmiş olan dişin namına de bir implant yerleştirecek (çünkü henüz arkada olan 20 yaş dişleri namına implant yerleştirmeye lüzumlu yoktur.)

esra Hocam merhaba . Benim zaman bir dişime kanal tedaisi uygulandı. Yalnız hala dertsı var acaba alışılagelen mi?

Bilirkişi hekim Hekim ilaç tedavisi ile apseni kurutucak henüz sonrasında dişini terapi edicek.. Henüz fazla beklersen gayrı dişlerinde çürür ve balkıların çok daha fazla olur.

Mazhar Merhaba hocam kırılmış olan dişim apse yaptı doktora gittim antibiyotik tedavisi goruyorum ne dakika gidip dişimi cekebiliim

Mahir doktor Gerçekli muayene edilmeli ve behemehâl lakin kesinlikle apse yapaan dişleriniz see here now ivedi terapi görmelidir. Bu durum yayılacak ve kist see page oluşturacaktır. Ne bu derece savsama ediyorsunuz.

Erkan yılmayan Selam hocam.kırık bı dişim vardı yarısı yoktu agrı yaptı doktora gıttım agrıyer dişe bısey yapamam dedı antıbıyotık kullandım sonrasında sınık bölümde kırıldı sadece kökünde kaldı çektirmeye gıtcektım amma apse yaptı.

Elif Selam ben Türkiye’bile yasıyorum bundan 5 ay once çürük olan dişim kurtarıldı hat tedavisi ve dolgusu binaldı . Suan dinlence muhtevain almanyadayım akılalmaz bir diş vecası çekiyorum ve ağzımda baska çürüklerde var ama Almanya’da ağrı sebebi ile doktora gittim kırık dökük dolgundan dolayı ağrı oluştuğunu sinirlerinin mevsuk bir sekilde öldürülmediğini söyledi o kesim apse yapmış ilaç verdi ve dişin dibine ilaç yerleştirecek arızi dolgu yaptı ancak benim halen kafayı taam derecede bir ağrım var kulağıma iaşeıma ve basıma vuruyor ağrı yardımcı olun over at this website lütfen ne yapmam gerekiyor alışılagelen mi bu dertlar hekim alışılagelen oldugunu sabırlı olmam icap ettiğini söylemiş oldu olağandan şiddetli vecam var bu normal mi gercekten karşılık bekliyorum lütfen yardımcı olun

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *