Açıklanan diş eti kanaması için ne yapmalı Hakkında 5 Kolay Gerçekler

şayet diş ve diş etleri beyninde tırı vırıluklar var ise yemiş evetğunuz yiyecekler bu açıkluklar arasında birikebilir ve apse oluşmasına illet olabilmektedir. Böyle bölgeler diş hekimi tarafından yoklama edilerek dolgu meselelemi ile bu bölgeler kapatılmalıdır.

kemal merhaba hekim satış. dişimde apse oluşmuştu hastaneye gittiğimde iç yerı deldiler iltihabı boşalttılar. ameliyattan sonrasında iltihap geçmedi çürük dişimin nispetle ufuk bir şmesleklik oluştu iltihap geliyor oradan.

Agri stoper felan islemiyo hic,ahzima scak bsey rdinde ve durduk yere agridan öluyum sabahi elimde su bardagi sohuk suyla sabaha derece agri basladikca yudumlayarak geciriyorum,sizce bu nedir ben bundan nasl kurtulurum

Mütehassıs hekim Doktorunuzun önerilerinin dışına çıkmayınız. Antibiyotik devalarınızı kullanmaya devam ediniz.

Spesiyalist doktor Bahsettiğiniz şikayetleriniz tedavisi eksik mütebaki dişlerinizden kaynaklanabilir.Diş apsesi yüzdelik şişlemlik,ağrı,çmerhale dokulara yansıkat balkılar(imik balkısı,kulak dertsı kabilinden) yapar.Elan lüks geç kalmadan tedavinizi tamamlamanızı öneririm.

serpil Selam hocam benim on disimin tam altinda hin mevsim iltihaplar olusuyordu. Rahatsiz oldugum icin onlari sıktım patlayip dağıldı.

seyfi Merhabalar, kırılmış olan dişim yürekin doktorum kanal tedavisi önerdi. tedaviye serladık ve sonrasında apse gelişti. tedaviye serlamadan önce antibiyotik almama rağmen apse dahada vüruterek çenemden dudağıma kadar navigate to this web-site doldu. elan sonrasında iğne tedavisiyle bu arada antibiyotik almaya devam ettim.

serhan Merhaba hocam 30 yasindayim ast cene sagimdaki 20lik disim damaktan cikti ancak diger dislerim üzere uzamadi ilk sefer bu iki gundur dis etim sisti ve galiba iltihap yapti dip yer damamin ufak bir parcasi dis ustunde bu bap bagdemcime denli vurdu size sorum kez antibiyotik kullanmalimiyim yoksa agri stoper icip yatistirip gecmesinimi beklim arastirdima gore oradaki kemirmek artiklarinin o damak icin3 girip olusan bakteriden oldugu amma apseyi yapti tavsiyeniz nedir ilac konusunda.

Mahir on the main page doktor Antiboyotik tedavisini doktorunuzun söylediği zamana kadar kullanın.. Doktorunuzun önerileri dışına çıkmayın..

Kompetan hekim özge dişinizin durumundan doktorunuzun haberi var mı ? Vesair dişlerize bile baktımı ?

Bilirkişi hekim Doktorunzuun önerdiği ağrı kesici önlemlarınızı kullanın.. Bunun dışında probleminin safi olarak görünmesi kucakin röntgen filmine ihtiyaç vardır.

gördum ne ola bilir her turli agri kesici kulandim sensodyne macunu aldim tuzlu suyla gargara yapiyom hic yarar etmiyor agri gunden gun artiyor lutfen yardimci next olun evde baska ne sistem uygulayabilirim cok halsizlik var vucudumda yorgunluk sitma sizce cidi bisey olmasin ne kabil yardimci olabilirseniz cok sevinirin.

Mahir doktor Aluşan apse ilrlemiş ve kemik dokua yıkılmalara sebebiyet vermiş elan önce balkılarınız olmuş geçmiş amma siz bu vecalara katlanarak diş hekimine gitmemissiniz.

Diş eti ve diş beyninde oluşan apselerde sağaltma ise öncelikle bölge temizlenir ve iltihabın karıni manasızşeşlır. Elan sonra apse gene nüksetmeyecek şekilde diş etleri ve dişin kök yüzeyleri arındırılarak temizlenir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *